Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.06.2017


Головна » Музичні » Зірки в опері. Випуск 2 (21.01.2012)
23:06
Зірки в опері. Випуск 2 (21.01.2012)
Зірки в опері

Додано другий випуск програми "Зірки в опері" за 21 січня 2012 року.

Опера та естрада, класика та сучасність, чотирнадцять солістів, чотирнадцять характерів, які склались в сім оперно-естрадних пар. Разом вони змагаються за звання найкращих виконавців світової класики і мають довести, що оперні співаки можуть бути органічними на естраді, а поп-зірки - переконливими в оперному жанрі. І тільки одни дует стане переможцем. 

Пісні із кінофільмів.

Сьогодні в опері звучать пісні до відомих кінофільмів. Учасники шоу мають не лише співати, а й жити на сцені, уміти перевтілюватися і бути переконливими, співаючи від імені своїх героїв. Кому ж надасть перевагу журі?

Протягом семи тижнів сім естрадно-оперних дуетів змагаються за звання найкращого виконавця світових вокальних шедеврів. Підкорюють оперну сцену: Альона Вінницька, Олександр Пономарьов, Стас П'єха, Джамала, Валерій Харчишин, Надія Мейхер і російський репер Тіматі на сцені Національного Академічного театру імені Івана Франка в дуеті з академічними виконавцями - іменитими українськими вокалістами. 

Живий звук! Супроводжує співаків оркестр муніципальної опери.

Журі: популярний виконавець з унікальним голосом Сергій Пєнкін, народний артист Росії Олексій Рибніков, пісні якого співали багато дитячих кіногероїв, найтитулованіша оперна співачка України Вікторія Лук'янець.

Ведучі шоу: Оксана Гутцайт та Юрій Горбунов.

Репертуар програми:
  1. Валерій Харчишин та Юлія Лисенко - Ветер перемен.
  2. Джамала та Влад Павлюк - Tomorrow Never Die.
  3. Альона Вінницька та Володимир Козлов - Балада Атоса.
  4. Тіматі та Наталія Шелепнницька - Come with Me.
  5. Надія Мейхер і Петро Радейко - Пообещайте мне любовь.
  6. Стас П'єха  і Тамара Смирнова - Безумная любовь.
  7. Олександр Пономарьов та Ірина Кулик - Місячна ніч.
Категорія: Музичні | | Теги: все серии, зирки в опери, 21 января, звезды в опере, выпуск 2, все выпуски, Серия 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: