Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Гумористичні » Вечірній квартал - 31.12.2012
16:19
Вечірній квартал - 31.12.2012
Вечірній квартал

Додано 3 випуск програми "Вечірній квартал" на "1+1" за 31 грудня 2012.

Новорічний "Вечірній квартал" квартал у кожному телевізорі країни. Наталя Королевська плаче над 1,5% кефіром. Володя із психушки голосує за впевненість у завтрішньому дні. Леонід Агутін та Анжеліка Варум з новорічною прем'єрою. Коля і ялинка.

Гумор тут завжди свіжий і актуальний, гострий і точний. У "Вечірньому Кварталі" завжди по-доброму і від душі сміються над політиками і спортсменами, музикантами і телезірками, причому найчастіше разом з ними ж. Концерти "Студії Квартал-95" регулярно відвідують відомі політичні діячі та перші особи країни.

В гостях багато зірок.

"Вечірній квартал" - гумористичне шоу, в якому бере участь акторський колектив "Студії Квартал-95". Проект позиціонується як унікальний формат "інтелектуального гумору". Ця програма давно б'є рекорди за телевізійними рейтингами, а вдячні глядачі, що забивають під зав'язку всі зали, де проходять концерти "Студії Квартал-95", називають хлопців "народними антидепрессантами". "Вечірній Квартал" - це інтерпретація подій що відбуваються в суспільно-політичному житті країни через призму здорової іронії та сарказму. Багато хто вже звик дізнаватися новини саме з шоу "Вечірній квартал". Що відбувається в країні показується і обігрується на сцені за допомогою коротких гумористичних номерів.

Виробництво: "Студія квартал-95".

Телеканал: 1+1.

Категорія: Гумористичні | | Теги: 31 декабря, 1 плюс 1, один плюс один, Вечерний Квартал, 95 Квартал, вечірній квартал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: