Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Гумористичні » Вечірній Київ - 30.11.2012
14:48
Вечірній Київ - 30.11.2012
Вечірній Київ

Додано 5 випуск програми "Вечірній Київ" на "1+1" за 30 листопада 2012.

У розділі замовлень розіграли єдину дівчину кварталу Олену Кравець, і вона декларувала валюту на білоруському кордоні з нерозважливими митниками. В Казковій Русі боряться з чудовищем МВФ. У гостях - Віталій Козловський, а шоу "Холостяк" підкорює усі країни світу. Наташа Корольова в народному хіті та співочий Коля Басков.

"Київ Вечірній" - це шоу для всієї родини, це гумор зрозумілий і близький кожному, це тільки справжні емоції, непідроблений сміх і безліч несподіваних сюрпризів.

окремо мультик "Казкова Русь", чудовище МВФ:

"Вечірній Київ" - масштабне розважальне шоу, яке зібрало в собі найсмішніші рубрики та програми. Це велике розважальне шоу, формат якого не можна описати одним словом. Це - новий етап у розвитку розважального сегменту українського телебачення. У проекті воєдино зібрано безліч програм, рубрик і різноманітних гумористичних елементів, які самі по собі цілком самодостатні, але при цьому дуже органічно вписуються в новий формат великої розважальної програми.

Виробництво: "Студія квартал-95".

Телеканал: 1+1.

Категорія: Гумористичні | | Теги: 30 ноября, вечерний киев, вечірній київ, 1 плюс 1, один плюс один, 95 Квартал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: