Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.06.2017


Головна » Науково-пізнавальні » Україна чудес (Украина чудес). Випуск 2 - 13.01.2012
20:12
Україна чудес (Украина чудес). Випуск 2 - 13.01.2012
Україна чудес

Дивіться другий випуск програми "Україна чудес" за 13 січня 2012 року.

Ці хлопці перевернуть наше з вами уявлення про закони природи, роздвинуть межі реального світу та світу магії. Вони залишать глядачів у стані цілковитого здивування: "Як? Хіба таке можливо? "Цей проект унікальний. До нас ще ніхто не робив нічого подібного. Це симбіоз програм про подорожі та найграндіозніших магічних шоу кращих ілюзіоністів світу. Через призму свого магічного дару брати Сафронова розкажуть легенди дев'яти міст Україні.

Зйомки проекту "Україна чудес" - це 52 людини знімальної групи, 5 камер, один кран, понад 420 годин зйомок, більше 5 кілометрів електричного кабелю та ціла тонна "чарівного" реквізиту.

Зйомки шоу "Україна чудес" пройдуть у дев'яти містах країни: Чернівці, Кам'янець-Подільський, Львів, Одеса, Ялта, Севастополь, Харків, Донецьк та Київ. Гуляючи по містах, ілюзіоністи буквально на розі кожної вулиці робитимуть маленькі дива, вражаючи звичайних перехожих. Жителі міст стануть не тільки свідками, але й учасниками фокусів, мікро-магії та шокуючих трюків у виконанні кращих ілюзіоністів СНД.

Категорія: Науково-пізнавальні | | Теги: украина чудес, выпуск 2, 13 января, Серия 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: