Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 9.08.2017
08:48
[ТРК Україна] Сьогодні - 9.08.2017

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 9 серпня 2017 року.

Випив і скоїв 4 аварії. Якого лиха наробив 27-річний водій у столиці? Медовий сезон в Україні. Скільки коштує і як вибрати найліпший мед, покажуть Сьогодні. Сіла в лотоса і схудла на 55 кілограмів. Як йога змінила життя американки.

Справа про держзраду. Полковника Івана Без'язикова починають судити в Києві. Чи визнав свою провину і як поводиться на засіданні? Грабували культурно. Злочинців, які обкрадали кредитні кафе, затримали у Вінниці. Метод, за яким працювали – вразив навіть правоохоронців. Жительці Полтави, яку вкусив кліщ, півтора місяця не могли встановити діагнозу. Поки її не паралізувало. Чи покарають медиків за зволікання?

Горят минные поля. Детонируют боеприпасы. Огонь подбирается к позициям армейцев. Из-за чего вспыхивают пожары и что предпринимают военные? Дело о госизмене. Полковника Ивана Безъязыкова, которого освободили из плена боевиков, начинают судить за шпионаж и терроризм. Признал ли свою вину и как вёл себя на заседании? Жительнице Полтавы, которую укусил клещ, полтора месяца не могли поставить диагноз. Пока ее не парализовало. В каком сейчас состоянии и накажут ли медиков?

Пішов і не обіцяв повернутися. Що стало причиною відставки керівника "Укрзалізниці"? Ціни підвищують градус. В Україні знову дорожчає алкоголь. Який саме і наскільки? Суд Лінча для автохамів. Чому українці взялися самотужки карати водіїв, що порушують правила?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2017, 9 серпня, события, серпень, новини, трк україна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: