Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 31.01.2018
11:39
[ТРК Україна] Сьогодні - 31.01.2018

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 31 січня 2018 року.

Сказ на Волині. Хворий домашній пес покусав дев'ятьох. Лікуватися - ще дорожче. Чим замінити іноземні препарати? Місячне затемнення, супермісяць та Блакитний місяць. В небесах нині рідкісне явище.

Із життя пішов перший і єдиний космонавт незалежної України Леонід Каденюк. Жителі атомного Славутича на Київщині не дають відключити у своїх домівках газ. Репортаж із місця події. Сусідство із цвинтарем. Чи загрожують людям поховання під самим двором? Репортаж про конфлікт у селі Рудки на Львівщині, де живі відмовляються мешкати поруч із мертвими.

После резкого падения гривна снова укрепляется. Как распознать валютные спекуляции? Объясним не на пальцах, а на яблоках. Вместо бумажных больничных листов электронные. Готовы ли к этому врачи и поможет ли это пациентам? Ушел из жизни первый космонавт независимой Украины. Каким мы запомним Леонида Каденюка? Сражаться с армией монстров или выбирать мебель для квартиры. Как нашу жизнь меняет виртуальная реальность? Газовые войны. 25-тысячный Славутич может остаться без отопления. Что происходит в городе?

Чия дружина? Яка справжня мета воєнізованих національних формувань і хто за ними стоїть? В облозі. Жителі Славутича на Київщині повстали проти газівників. Чим обурилися? Таємниця блакитної коробки. Що підклала своїй попередниці Меланія Трамп?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2018, трк україна, новини, 31 січня, события, січень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: