Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 05.08.2017


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 30.06.2017
11:43
[ТРК Україна] Сьогодні - 30.06.2017

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 30 червня 2017 року.

Чорнобиль горить. Чи далеко поширився вогонь - Сьогодні розказали рятувальники. Як пережити спеку! Поради лікарів зібрали наші кореспонденти. Тішить і шлунок, і око. Які картини киянка створює з харчів?

Пожежа у чорнобильській зоні. Займання сталося під час вирубки лісу для прокладання залізничних колій. Які масштаби і чи вдалося приборкати вогонь? Смерть у прямому ефірі. Дві сестри загинули в ДТП. Старша - була за кермом, молодша поруч. Дівчата веселилися - і вели трансляцію в соцмережі. Що трапилося в дорозі? 25 людей отруїлися суші. Всі вони - відвідувачі відомої у столиці мережі закладів харчування. Що показала перевірка ресторанів?

Пожежа в чорнобильській зоні. Загорівся ліс під час вирубки для будівництва залізної дороги. Що з радіоактивної загрозою і чи вдалося впоратися з вогнем? Смерть в прямому ефірі. Дві сестри загинули в ДТП. Старша - була за кермом, молодша - поруч. Дівчата веселилися і вели трансляцію в інтернеті. Що сталося на дорозі? Стіни просіли, труби полопалися, нечистоти рікою течуть в підвал. Жителі аварійних будинків в Херсоні вимагають відселення. У розпачі перекрили дорогу. Що відповідають влади?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2017, события, новини, трк україна, Червень, 30 червня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: