Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 22.10.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 25.01.2018
10:06
[ТРК Україна] Сьогодні - 25.01.2018

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 25 січня 2018 року.

Перший день Давоса. Що порадила Україні керівниця Міжнародного валютного фонду? Детективна історія з Київщини. Чи впіймали аферистів, які дурили пенсіонерів? Старовинний народний одяг - останній зойк моди. Українки полюють на вбрання 100 річної давнини.

Українці в Давосі. На Всесвітньому економічному форумі запрацював Український дім. Що привезуть зі Швейцарії наші чиновники? У США дали фантастичний термін ув'язнення лікарю збірної з гімнастики. Що робив медик під виглядом обстеження дівчат? За що платили львів'яни, які хотіли орендувати житло, а натомість отримали лише інформацію?

Робот Софія в Українському домі. Штучний інтелект на всесвітньому економічному форумі в Давосі. У Києві затримали поліцейських, які працювали з вокзальними грабіжниками. Як налагодили бізнес? 175 років в'язниці. У США винесли вирок лікаря збірної з гімнастики. Що робив медик під виглядом обстеження спортсменок? Панночка біля труни. Неординарна реклама агентства ритуальних послуг. Як оцінили креативну фотосесії? У Львові десятки людей, які хотіли зняти квартиру, стверджують, що їх обдурили. Скільки платили за те, щоб отримати номери телефонів, за якими ніхто не відповідав?

Обережно, дифтерія! Кому рекомендують зробити щеплення від наступного можливого спалаху і скільки це коштує? Ломбарди проти банків. Де українці беруть більше позик і де вони ризикованіші? Як вижити в Україні. Держдепартамент США видав пам'ятку для своїх громадян. Чи справді тут так небезпечно?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: новини, 2018, 25 січня, січень, трк україна, события | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: