Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 24.09.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 23.08.2018
11:27
[ТРК Україна] Сьогодні - 23.08.2018

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 23 серпня 2018 року.

День державного прапора вшановують українці. Трансляція офіційної церемонії наживо. Урвати високу зарплату з мінімальним досвідом і спеціальної освіти реально! Як - покажуть "Сьогодні". Витягнув із того світу жінку з дитиною. Геройський вчинок парубка з Буковини.

Велике свято - і гігантські розміри. В Україні відзначають День прапора. У Дніпрі та Києві встановили рекорди! Приїхала на виклик — опинилася в лікарні. Медика швидкої поранили під час надання допомоги в Рівному. Хто підняв руку на лікаря? Сусідські війни. Харків'янка-паралімпійка вимушена сидіти вдома, бо сусіди не дозволяють встановити пандус. Сигнал тривоги. На Гаваях - евакуація. До островів наближається потужний ураган. Люди тікають на континент, а кому нікуди - ховаються по підвалах.

У кого більший? У день прапора в українських містах разгорнули синьо-жовті полотнища, щоб установити рекорди. Сусіди проти. Харків'янка-паралімпійка вимушена сидіти вдома, бо їй не дозволяють установити пандус. Новітні технології в класах і відверті бесіди з учнями. Як відтепер навчатимуть дітей в Україні і чи далеко ще до європейського рівня? Відчиняє двері за відбитками пальців, розпізнає обличчя господарів, та головне вміє ощадити гроші. Що таке розумний будинок і як у ньому живеться?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2018, новини, трк україна, серпень, 23 серпня, события | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: