Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 20.10.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні -22.01.2018
10:06
[ТРК Україна] Сьогодні -22.01.2018

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 22 січня 2018 року.

Смерть у Кабулі. Шестеро українців загинули в теракті в афганській столиці. День Соборності. Як столиця відзначає - покажемо в прямому включенні. Була любов. Був фронт і гучне весілля. А тепер кохана звинувачує чоловіка в крадіжці.

Комунальна катастрофа. Прилуки плавають у фекаліях. У місті перекрили воду. Людей рятує сніг. Маштаби колапсу - від Єгора Логінова. Що робили українці в далекому Кабулі? Стало відомо, хто загинув у афганському готелі. Всі деталі в Тетяни Попової. Обличчям об парту. За що мати п'ятикласника покарала старших учнів, і що їй тепер загрожує за екзекуцію в стінах школи?

Шикувалися в живі ланцюги, запускали в небо прапор. В Україні відзначили День Соборності.   Атака на готель в Кабулі. Загинули українці. Що сталося в Афганістані?   Київ - Шарм-ель-Шейх. Сотні пасажирів не можуть вилетіти в обох напрямках. В чому причина?   Комунальна катастрофа. Прилуки потопають у фекаліях. У місті перекрили воду рятує сніг.   Обличчям про парту. За що мати п'ятикласника покарала старших учнів і що їй загрожує за рукоприкладство в школі?   Українці вибирають сімейних лікарів. Чи будуть лікувати тих, хто цього не зробить і не підпише договір?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2018, новини, трк україна, события, 22 січня, січень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: