Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 13.11.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 21.12.2017
11:08
[ТРК Україна] Сьогодні - 21.12.2017

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 21 грудня 2017 року.

Гейзер посеред Одеси. Там прорвало трубу опалення. Історія людської байдужості. У Рівному 92-річну жінку родичі покинули напризволяще. Диво на Миколая. Господарю через рік допомогли знайти загубленого пса.

Затримання в будинку Кабміна. У чому СБУ звинувачує перекладача Прем'єр-міністра? Їдеш до України - здавай відбитки пальців. Від нового року це стосується громадян Росії та ще 70 країн. Хуліганство чи спроба тиску? У Харкові спалили машину, що належить родині судді, яка веде справу Олени Зайцевої. Дивіться просто зараз.

Зелене світло для летальної зброї. Сполучені Штати нарешті дали Україні добро. Що саме вони готові постачати? З Нового року - в Україну тільки через відбитки пальців. Для кого ця процедура стане обов'язковою? Індекс новорічного столу. Скільки витрачають на продукти до свята українці, європейці та американці?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2017, события, новини, трк україна, 21 грудня, грудень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: