Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 24.09.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 21.08.2018
11:27
[ТРК Україна] Сьогодні - 21.08.2018

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 21 серпня 2018 року.

Смерть у дитячому таборі. Чому померла 13-річна дівчинка? Спека не відпускає Україну. Як захиститися від теплового та сонячного ударів? Смакувати м'ясом чи податися у вегетаріанці. "Сьогодні" з'ясували, що корисніше для здоров'я.

П'яний і без прав. Він летів на шаленій швидкості й розтрощив три автівки. Масштабна аварія в столиці. Чому не затримали водія і чому від поліцейських дісталося свідкам? Перед нападом на мерію - він убив власну дружину. Поліція назвала ім'я харківського стрільця й розповіла про його мотиви. Вовки атакують. Три села на Тернопільщині тримають у страху - хижаки. Вовки подерли овець. Поночі селяни не виходять із дому.

Сто днів без їжі. В Україні та світі хвиля акцій на підтримку Олега Сенцова. У Росії заявили обмін неможливий. Перед нападом на мерію він убив власну дружину. Поліція назвала ім’я харківського стрільця й розповіла про його мотиви. Форма, зошити, канцтовари – скільки стане зібрати першачка до школи? Чи можна заощадити? П'яний і без прав. Він летів на шаленій швидкості, розтрощив три автівки і дивом уник людського гніву. Масштабна аварія в столиці. Чому поліція водія відпустила, а очевидців затримала? Досвід заробітчанина. Як після поневірянь у Європі стати успішним підприємцем в Україні? Приклад родини з Тернопільщини. Вовки атакують. Три села на Тернопільщині тримають у страху хижаки. Вовки подерли овець. Поночі селяни не виходять із дому.

Страхова чи комунальники? Хто має компенсувати збитки за пошкоджену через потоп машину? Вокзал для двох. Скільки секунд знадобиться кишенькову злодію, аби обчистити пасажира до нитки? Експеримент "Сьогодні". Помідори проти зайвих кіло. Ми розібралися, чи варто худнути на томатній дієті?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 21 серпня, серпень, события, новини, 2018, трк україна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: