Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.03.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 15.06.2017
11:05
[ТРК Україна] Сьогодні - 15.06.2017

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 15 червня 2017 року.

Український депутат збив трамвай. Що сталося з народним обранцем? Літак наш! Як Антонов відмовився від російських деталей. Новенький Ан-132-Д роздивилися Сьогодні. Сповнений таємниць і містики. Що криється у відреставрованому луцькому замку?

Скандал в НАЗК. У Кабінеті заступника голови антикорупціного агенства від ранку тривають обшуки. Що шукають і в чому підозрюють членів НАЗК? Не для слабаків. На водному атракціоні в Одесі дівчина отримала два переломи одночасно. Що відбулося насправді? Жодного гвинтика з Росії. Під Києвом випробували новенький АН. Як готюють літак до виставки в ЛеБурже - ексклюзив Сьогодні.

Скандал в НАПК. У Кабінеті заступника голови антикорупційного агентства - обшуки. Що шукали і в чому його підозрюють? Спалах кору в Україні. З висипом на шкірі до лікарів звернулися вже 735 чоловік. У яких областях ситуація близька до критичної і що робить МОЗ? Отрута в річці. У Львівській області від невідомих хімікатів здохла риба. Звідки взялася отрута і не потрапила вона в колодязі?

Спалах кору в Україні. Що треба знати про небезпечну хворобу та хто в групі ризику? Хто кого переїхав? Як народному депутату вдалося знести з рейок цілий трамвай? Європа за один євро. Як і чим можна подорожувати за дешево?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2017, события, 15 червня, новини, трк україна, Червень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: