Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 13.11.2017
11:53
[ТРК Україна] Сьогодні - 13.11.2017

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 13 листопада 2017 року.

Вибух у черкаській багатоповерхівці. Звідки в оселі взявся боєприпас? Нова шахрайська схема. В українців видурюють гроші, прикриваючись податковою. Мама трьох дітей, кондитерка й чемпіонка України з боді фітнесу. Хто ця диво-жінка, покажуть Сьогодні.

Автомобіль із вибухівкою. Ким виявилися затримані біля торговельного центру в столиці? Ракета з українським двигуном - у космосі. Репортаж із космодрому в США. Олія, соя та рапс - чи дешевше їхати на біопальному замість бензину та дизеля?

Автомобіль з вибухівкою. Ким виявилися затримані на парковці торгового центру в Києві?   Ракета з українським двигуном. Репортаж з космодрому в США.   Нерухомість в АТО: Як не втратити своєї квартири тим, хто покинув Донбас?   Бійка школярок. Десятки підлітків спостерігали за побиттям і ніхто не втрутився.   У вас борг! Нові схеми обману по телефону. Які СМС-повідомлення надсилають шахраї?   Швидка медична реформа. Замість фельдшера на виклик приїде парамедік. Хто це такий?Автомобіль з вибухівкою. Ким виявилися затримані на парковці торгового центру в Києві?   Ракета з українським двигуном. Репортаж з космодрому в США.   Нерухомість в АТО: Як не втратити своєї квартири тим, хто покинув Донбас?   Бійка школярок. Десятки підлітків спостерігали за побиттям і ніхто не втрутився.   У вас борг! Нові схеми обману по телефону. Які СМС-повідомлення надсилають шахраї?   Швидка медична реформа. Замість фельдшера на виклик приїде парамедік. Хто це такий?

Швидка медична реформа. Замість фельдшера на виклик тепер приїжджатиме парамедик. Як сприйняли новину самі фельдшери і чого чекати пацієнтам? Свято наближається. Торговці заохочують українців подбати про новорічний стіл. Як не стати жертвою штучного ажіотажу? Пишний конкурс. У Сінгапурі обирали найгарнішу у світі дівчину "плюс сайз". Чим відзначилась учасниця від України?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: Листопад, 2017, события, трк україна, новини, 13 листопада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: