Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 23.10.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 13.02.2018
10:55
[ТРК Україна] Сьогодні - 13.02.2018

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 13 лютого 2018 року.

Вибух на Київщині - у будинку розірвалася бойова граната. Ось так вони працюють. У мережі з'явилося відео, як кишенькові злодІї цуплять гаманець. На мороз в одній футболці. Чоловік з Вінниччини має унікальний дар морозостійкості.

Назад до Польщі. Чим займається Саакашвілі після видворення і які його подальші плани. Без кіосків. У знаменитій трубі, переході під Майданом, демонтують малі архітектурні форми. Включення Тетяни Попової. У п'ятдесят - життя тільки починається. У Полтаві відкрили університет для людей так званого третього віку. Чого там вчать, і як туди потрапити?

Зачистка в центрі столиці. У переході на Майдані Незалежності зносять кіоски. Обійшлося чи без сутичок на цей раз? Врятуватися від фінансової кабали. Ми розповімо, як бути, якщо банк пропонує змінити умови кредиту. Спалах кишкової грипу і порятунок такси. Покажемо найяскравіші кадри з Олімпіади в Південній Кореї. Завтра день закоханих. Що не варто дарувати, якщо не хочете вбити в стосунках романтику.

Кожному по облігації. Українцям пропонують купувати цінні папери в держави. Які є ризики? Чистий вівторок. У центрі Києва розігнали яточників. Кому заважали вуличні торгівці? Уроки кохання. Що дарувати, а від чого відмовитись у День Святого Валентина?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: новини, лютий, трк україна, события, 13 лютого, 2018 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: