Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 11.06.2017
11:07
[ТРК Україна] Сьогодні - 11.06.2017

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 11 липня 2017 року.

Страхають українців санкціями. Що Москва готує Києву у відповідь на нові правила перетину кордону. Війну вітряку оголосили в Луцьку. Чим людям не вгодила мала електростанція? Знайти скарб мільйонера. Як люди гинуть за скриню із золотом.

Моторошна сімейна трагедія в столиці. Чоловік убив дружину, пустив газ і перерізав собі вени. Сусіди відчувши сморід - забили на сполох. Справа недоторканних. Верховна Рада вирішуватиме, чи притягати до карної відповідальності п'ятьох народних обранців. До Парламенту кличуть Луценка. Чи прийде? Пожежа в торговельному центрі в Москві в годину пік. Сигнал тривоги не спрацював, запаснІ виходи були зачинені. Почалася паніка. Чи багато постраждалих?

Справа "недоторканних". Верховна Рада вирішує, чи залучати до кримінальної відповідальності п'ятьох народних депутатів. Хто залишився без імунітету? 40 ножових поранень. Сімейна трагедія в столиці. Чоловік убив дружину, пустив газ і порізав собі вени. Що виявили на місці злочину? Дешево не полетить. Один з найбільших європейських лоукостерів "RYANAIR" відмовився виходити на український ринок - не домовився з Борисполем. Які умови вимагав?

Доторканні недоторканні. Хто з депутатів сьогодні втратив імунітет, а хто зумів зберегти статус? Місяць безвізу. Скільки українців скористалися вільним доступом до Старого світу і кого завернули додому? Небазарний день. Київрада вимагає від столичних ринків прибрати сміття і облаштувати туалети. Хто заплатить за модернізацію?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: липень, 11 липня, 2017, события, новини, трк україна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: