Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 20.10.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 09.03.2017
11:35
[ТРК Україна] Сьогодні - 09.03.2017

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 9 березня 2017 року.

На свято поменшало обстрілів. Репортаж Сьогодні з передової. Утекла від матері-пиячки. Як патрульні врятували восьмирічну Віку з Краматорська. Бабці-ягідки! Їм по 98, а досі - у спортзалі. Секрети здорового довголіття з-за океану.

Деталі розстрілу бізнесмена в столиці. Нападники випустили десять куль. Син загиблого - ще в лікарні. Донька - вже вдома. Які версії вбивства й що розповідають свідки? Незлим тихим словом. В Україні згадують Тараса Шевченка. Сьогодні - двісті три роки від дня народження видатного письменника. Чи всі пам'ятають "Заповіт" Кобзаря? Врятувати життя. Як діяти, коли на твоїх очах сталася ДТП. В Україні відкрили курси першої домедичної підготовки. Кого на них навчають?

Деталі розстрілу бізнесмена в столиці. У нього випустили 10 куль. Син загиблого після операції ще в лікарні. Дочка - вже вдома. Які версії вбивства? "Незлим тихим словом". В Україні згадують Тараса Шевченка. Знавці його поезії - отримують привілеї - чим вигідно знати творчість Кобзаря? 12 тисяч за опалення. Таку цифру в платіжці за січень побачив житель Полтави - пільговик-чорнобилець. І це не помилка. Звідки взялася астрономічна сума?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 9 березня, 2017, березень, события, новини, трк україна | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: