Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 17.10.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 07.09.2017
14:04
[ТРК Україна] Сьогодні - 07.09.2017

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 7 вересня 2017 року.

Отруєних першачків на Рівненщині побільшало до 16. Чим шокувала їдальня санслужбу? Відремонтували й утеплили будинок на 31 мільйон гривень. Як мешканцям столичної висотки вдалося отримати такі гроші з бюджету? Найбільше печерне озеро знайшли на Тернопільщині. Кришталево чиста водойма під загрозою знищення!

Росія поверне Крим сама. Деталі щорічного послання Порошенка Парламенту. Наступив на іржавий цвях - і потрапив до реанімації. Що з вакцинами проти правця у Львові? Донька чи ні? В Іспанії оприлюднили результати експертизи ДНК ймовірної дочки Сальвадора Далі.

Россия вернёт Крым сама. О чём ещё говорил Порошенко в ежегодном послании к парламенту? Наступил на ржавый гвоздь - и попал в реанимацию. Что с вакцинами против столбняка во Львове? Без книжек и парт. В украинских школах учатся по новой - экспериментальной программе.

Курс на утеплення. Київській багатоповерхівці виділили 31 мільйон на ремонт. Як отримати гроші? Індекс яблука. Чому дорожчає найпопулярніший фрукт і чи варто робити запаси? Оксамитовий сезон. "Сьогодні" дослідили туристичну Одесу. Що по чім на українському узбережжі восени?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2017, события, трк україна, новини, серпень, 7 вересня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: