Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 14.08.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 07.08.2018
11:36
[ТРК Україна] Сьогодні - 07.08.2018

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 7 серпня 2018 року.

Стягують техніку на Донбас. Озброєнь на лінії розмежування стало вдев'ятеро більше. Історія дивовижного порятунку. Як індійським сиротам вдалося втекти з секс-рабства. Відпочити в серпні на морі задешево. Де?! Покажуть "

З готелю - до інфекційного відділення. На Львівщині отруїлися діти, що приїхали на екскурсію. Кроком Незалежності. Як у Києві готуються до параду і хто вперше пройде Хрещатиком 24 серпня? Викопав на власному городі ставок - заплатив штраф. Чого не можна робити на землі, навіть якщо вона ваша?

Купол на сім мільйонів. Чому парламентська дах обходиться держбюджету в суму будівництва будинку? Прайс-лист бачили кореспонденти Сегодня. Робити гроші, не встаючи з місця. Ми розповімо, як працювати один раз на тиждень і ні в чому собі не відмовляти. Крок Незалежності. Жорсткий графік репетицій військового параду. І як 140 дівчат справляються з увагою 4000 тисяч колег-військовослужбовців? Трудові будні українців в Ізраїлі. На ногах по 12-15 годин на добу, тільки два перерви за зміну і недоплата.

Екологічна аварія на Дніпропетровщині. Чим загрожує хмара азоту, який вилився просто на дорогу? Лабораторна робота. Вимагати перевірки на вміст нітратів може кожен покупець на ринку. Чи працює на ділі? Експеримент "Сьогодні". Недопереморожене. Чому головний літній десерт втрачає смак і як ним не отруїтися?

+

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: новини, события, серпень, 2018, трк україна, 7 серпня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: