Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 07.04.2017
11:35
[ТРК Україна] Сьогодні - 07.04.2017

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 7 квітня 2017 року.

Забив трирічну доньку до напівсмерті. Звірячі методи виховання рівненського татуся. Катують, знущаються і жорстоко вбивають людей. Преса викрила таємну тюрму для ґеїв у Чечні. Китайські шлюбні пошуки в Дніпрі. Як троє чоловіків із Піднебесної полюють на українських наречених.

Справа колишніх бійців роти "Торнадо". Сьогодні суд оголосить вирок. Їх звинувачують у розбещенні неповнолітніх, катуванні людей та погрозах убивства. Підсудні все відкидають. США завдали ракетного удару по урядовій військовій авіабазі в Сирії. Це особистий наказ президента Трампа. Як через цю атаку загострилися стосунки Америки та Росії? Ніж у спину встромили своєму приятелю двоє підлітків. Бо той відмовився віддавати компьютер. Хто врятував хлопчика, який посеред вулиці стікав кров'ю.

США завдали ракетного удару по військовій авіабазі в Сирії. За особистим наказом президента Трампа. Як через цю атаки загострилися відносини Америки і Росії? Безвіз для України - до його прийняття залишилося одне рішення Ради Європи. З якими документами потрібно буде перетинати кордон і чи дійсно потрапити до Європи стане легше? Ніж в спину встромили приятелю двоє підлітків. Хлопчик не захотів віддавати їм комп'ютер. Хто врятував дитину, яка посеред вулиці стікав кров'ю?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 7 квітня, 2017, события, трк україна, новини, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: