Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 22.10.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 07.02.2018
11:17
[ТРК Україна] Сьогодні - 07.02.2018

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 7 лютого 2018 року.

Чи буде нове подорожчання газу? Фінансовий план Нафтогазу потрапив у соцмережі. Бережіть гаманці у столичному транспорті. Коли крадії орудують найбільше і як захиститися? Колонізація космосу чи найдорожча реклама у світі? Чому світ обговорює запуск ракети Фалькон Хеві?

До Марса й назад. На орбіту Червоної планети запустили надпотужну ракету із електрокаром Тесла. Світ спостерігає за космічним проривом, а дотепники вже засипали соцмережі фотожартами. Бачити на всі сто. Як прожити цілий вік і зберігти супер-зір і супер-пам’ять? Рекомендації від чернігівської довгожительки. Пенсійний протест. Одразу у кількох містах України колишні військові вимагають підвищити їм виплати. Чи домоглися вони свого?

Житло за всі гроші. Чому українці віддають на оренду так багато, і яка пропорція доходів і витрат на квартиру в інших країнах? Життя за квиток. Киянка мало не вилетіла у вікно, передаючи за проїзд. Чому пасажири маршруток усе частіше наражаються на небезпеку? Повна протилежність. Чи багато українців хочуть змінити стать і скільки це коштує?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: трк україна, 2018, события, новини, лютий, 7 лютого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: