Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 28.06.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 06.04.2018
11:51
[ТРК Україна] Сьогодні - 06.04.2018

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 6 квітня 2018 року.

Справа Скрипаля. Росія і Британія зійшлися у словесній битві в Радбезі ООН. Вона згадала. По дочку через три місяці, до лікарні приїхала мати, яка сама ж і скалічила однорічну дівчинку. Усім на вихід - уперше в Україні суд ухвалив знести незаконну забудову. Що буде з мешканцями?

У Харкові пожежа в багатоповерхівці. Як гасили? Чи є загиблі? Останні дані з місця події. Світом прокотилася хвиля гучних антикорупційних судів. Під коток потрапили екс-президенти Південної Кореї та Бразилії. Як не померти з голоду через повінь. Селяни рятують погреби - експерти діляться секретами: що робити, щоб потоп не повторився.

У каждого свой крест. Паломники со всего мира идут дорогой Христа. В страстную пятницу в Иерусалиме и корреспондент Сегодня. Смотрите специальный репортаж. Почему всё больше родителей отказываются водить детей в школу? Чему их так научат и хватит ли знаний, чтобы сдать внешнее оценивание? 10 тысяч за ребёнка. В школах выдают бесплатное молоко. Молодым родителям помогают с жильём. Как в полтавских сёлах стимулируют рождаемость. Земля уходит из-под ног. Во Львовской области обваливаются шахты калийного завода, разрушая жилые дома. Почему людей не отселяют? Притягательные женщины они притягивают металл к своему телу. На груди удерживают не то, что ложки - утюги. Как врачи это объясняют?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: квітень, трк україна, события, 2018, 6 квітня, новини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: