Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 06.03.2017
11:35
[ТРК Україна] Сьогодні - 06.03.2017

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 6 березня 2017 року.

Посадять чи відпустять? Вирують пристрасті навколо справи Насірова. Суд блокують активісти. Обурилися на бацьку й вийшли на вулиці. Як білоруси страйкують проти указу Лукашенка? Китайська пенсіонерка в 94 навчає кунг-фу!

Суд іде. Роману Насірову продовжують обирати запобіжний захід. Колишній головний фіскал країни відучора не покидав зали засідань. Що там відбувається і як почувається підозрюваний? Україна проти Росії. У Міжнародному суді ООН в Гаазі почалися слухання. Які вимоги в офіційного Києва й коли буде рішення? Футбольні ворота вбили хлопчика. Трагедія біля модульного містечка для переселенців у Харкові. Хто встановив небезпечну конструкцію?

Суд іде. Роману Насирова продовжують обирати запобіжний захід. Відсторонений головний податківець з учорашнього дня не покидав зал засідань. Що там відбувається і як себе почуває підозрюваний? Україна проти Росії. У міжнародному суді ООН в Гаазі почалися слухання. У чому Київ звинувачує Москву і коли буде рішення? Футбольні ворота вбили хлопчика. Трагедія близько модульного містечка для переселенців. Хто встановив небезпечну конструкцію?

Встав і пішов! Чудо зцілення головного митаря країни і подробиці сьогоднішного засідання у його справі. Смертельний матч. У Харкові футбольні ворота вбили 13-річного підлітка. Хто і навіщо позичає квіти напередодні свят і скільки коштує - видати бажане за дійсне?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2017, березень, события, новини, трк україна, 6 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: