Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.11.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] Сьогодні - 01.12.2017
11:30
[ТРК Україна] Сьогодні - 01.12.2017

Сьогодні

Додано випуск програми "Сьогодні" за 30 листопада 2017 року.

Лікарка в синцях й обурений пацієнт - що насправді сталося в сумській лікарні? Добре вбрана, доглянута, але мешкає в торговельному центрі. Чому дівчина стала жити у львівській крамниці? Збагатитися на Новому році. Сьогодні покажуть, як заробити на зимових святах, не виходячи з хати!

Новий референдум. В Україні відбудеться всенародне голосування про вступ до Європейського Союзу та НАТО. Чим закінчився візит працівника Сумської облдержадміністрації до лікаря? І як почувається зараз медик? Чи можна дізнатися про СНІД, лише відповівши на питання в мобільному додатку?

П'яний з гранатометом. Людини у військовій формі затримали на адмінграніце з Кримом. Що збирався робити? 23 мільярди гривень повинні українець державі. Кому і за що потрібно заплатити? Їдкий дим з боку нещасливої грибовицькому звалища. Що там сталося в цей раз? Водії-наркомани або хворі на туберкульоз. Хто сидить за кермом таксі, яке вас возить? Велика новорічна пригода. Чому 31-е грудня потрібно провести з каналом Україна? Водії-наркомани або хворі на туберкульоз. Хто сидить за кермом таксі, яке вас возить?

"Сьогодні" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі. До 2017 року програма виходила під назвою "События".

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 1 грудня, 2017, события, новини, трк україна, грудень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: