Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] События дня - 7.10.2016
11:38
[ТРК Україна] События дня - 7.10.2016

События Украина

Додано випуск програми "События" за 7 жовтня 2016 року.

Розпуста в будинку культури. По чім повії в Маріуполі дружили з іноземними моряками? Накопичити на старість. События довідалися, як зібрати грошей, щоби на пенсії не побиратися. Дивовижна історія американського військового. Армійцю пересадили руки!

Розведення військ розпочали на Донбасі. Від лінії фронту відійшли підрозділи на маріупольському напрямку. Чи все спокійно? Спалах менінгіту на Харківщині. Школи в Люботині - на вимушених канікулах. Чи багато захворілих? Замість гривень – фальшивка. На Львівщині чоловік, який отримав у філії банку, пенсію, виявив, що гроші сувенірні. Хто міг його ошукати?

На Донбассе от линии фронта развели войска - военные покинули позиции в Богдановке и Петровском. Сохраняется ли тишина и где обстрелы все еще продолжаются? - Огромная дыра в чердаке и рассыпающиеся стены. В Одессе после дождя обвалилась часть жилого дома. Почему не отселяют людей и как они будут зимовать? - Вспышка менингита в Харьковской области. Школы в Люботине - на вынужденных каникулах. Много ли заболевших и есть ли угроза эпидемии? - Вместо гривен - сувенирные бумажки. Во Львовской области мужчина, получивший пенсию, обнаружил, что деньги не настоящие. Кто мог совершить подлог?

"События" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі.

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2016, 7 жовтня, события, жовтень, новини, трк україна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: