Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] События дня - 25.05.2016
11:25
[ТРК Україна] События дня - 25.05.2016

События Украина

Додано випуск програми "События" за 25 травня 2016 року.

Як отримати свободу від комунальників і чому Україні загрожує сказ - про це буде в Событиях на каналі Україна.

Повернення Надії Савченко. Всі деталі обміну української бранки Кремля на російських ГРУШників та зустріч у Борисполі. Банки банкрутіють. Одразу кілька фінустанов оголосили неплатоспроможними. Чи повернуть вкладникам гроші? Поступитися дорогою - самому собі. Як нетверезий лучанин поспілкувався із дзеркалом у супермаркеті.

Повернення Надії! Українська льотчиця босоніж ступила на рідну землю Як її зустрічали? Банкопаду в Україні. Ще два фінустанови визнали неплатити-же-здатними. Чи повернуть вкладникам гроші? Прибрати до рук тур-бази в прибережній зоні. Хто влаштовує погроми і привласнює гос-майно? Комунальні борги в розстрочку. Кому і на яких умовах чиновники пропонують платити по частинах? Смертельний ремонт. Чоловік загинув через обвал ґрунту в Черкасах. Хто винен у трагедії? Роздолля для "зайців" у Львові. Там скоротили всіх контролерів з тролейбусів і трам-ваев. Чи допоміг бунт? Комунальні борги в розстрочку. Кому і на яких умовах чиновники пропонують платити по частинах?

"События" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі.

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: травень, 2016, события, 25 травня, новини, трк україна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: