Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] События дня - 22.02.2016
11:40
[ТРК Україна] События дня - 22.02.2016

События Украина

Додано випуск програми "События" за 22 лютого 2016 року.

Комунальний скандал у Києві! Столичний водоканал звинуватив будівельну компанію в тому, що вона ледь не спричинила екологічну катастрофу.

Столичні секонд-хенди збирають юрби покупців. Чим обробляють ношений одяг і наскільки він небезпечний? Мар'їнка - відкрита. Пункт перепуску знову запрацював. Та чи безпечно проїжджати? Протест на Майдані скінчився ледь почавшись. Комунальники відранку прибирали намети. Без бійок не минулося.

Протест на Майдане закончился, едва начавшись. Коммунальщики с утра убирали палатки и сцену. Но без драк не обошлось. Марьинка - открыта. Пункт пропуска снова заработал, но обстрелы не прекращаются. Насколько опасно там пересекать линию разграничения? Дешево и сердито. Секонд-хэнды набирают популярность. Чем обрабатывают ношеную одежду и не вредно ли это для здоровья? Охота на российские банки. Во Львове за ночь напали сразу на три отделения. Едва не сгорели и квартиры.

"События" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі.

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2016, события, новини, трк україна, 22 лютого, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: