Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 24.04.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] События дня - 21.04.2016
08:31
[ТРК Україна] События дня - 21.04.2016

События Украина

Додано випуск програми "События" за 21 квітня 2016 року.

Гаманці депутатів погрубшали. Чому народним обранцям втричі підвищили зарплату? Їй 90, а на вигляд - молодичка! Британська королева гуляє ювілей! Уквітчають Рівне. У місті планують висадити рекордну кількість рослин - 400 тисяч.

Страшна смерть серед пожежі. Поки мати кликала по допомогу, шестеро дітей загинули у вогні. Бензин додає в ціні - за тиждень півгривні. Чи є для цього підстави й чого чекати далі? Закон під конкретного генпрокурора. Чи погодиться Верховна Рада на Юрія Луценка на посаді очільника ГПУ?

Закон під конкретного генпрокурора. Чи згодні депутати міняти законодавство, щоб призначити Юрія Луценка головою ГПУ? Бензин додає в ціні за тиждень півгривні. Чи є для цього підстави і чого чекати далі? Нацгвардія охороняє Чорнобильську атомну станцію. Чого остерігаються і хто може проникнути на стратегічний об'єкт? Поля засіяні гільзами. На кордоні з Кримом озброєні люди влаштовують стрільби. Місцеві жителі налякані. Що робить поліція? Страшна смерть під час пожежі. Поки мати кликала на допомогу шестеро дітей загинули у вогні. Шкільний скандал. Вчителька судиться з батьками учнів. Ті впевнені викладач занижує оцінки і ображає дітей. Чи так це?

"События" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі.

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2016, 21 квітня, события, новини, трк україна, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: