Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] События дня - 21.03.2016
08:39
[ТРК Україна] События дня - 21.03.2016

События Украина

Додано випуск програми "События" за 21 березня 2016 року.

Супермаркети труять українців. События дізналися, як вижити після походу по харчі! Із бідноти в багачі. Чому українці масово прикидаються заможними? Замок зубатого лиходія продають. Скільки правлять за оселю графа Дракули?

Замість ремонтувати - дорогу закривають. На Дніпропетровщині руйнується дамба, а з нею і траса. Як радять їздити місцевим? Обама на Кубі! Президент США узяв із собою всю родину і навіть тещу. Як зустрічають американського лідера на острові свободи? Надії Савченко почали оголошувати обвинувальний вирок. Що відбувається в суді?

Надії Савченко весь день оголошували вирок. Що відбувалося в суді і коли буде вердикт? Перекрита дорога і плями крові на асфальті. Жителі одного з районів Києва кидалися під будівельну техніку. Що відстоювали? Два мільйони на черевики Леніна. Що зроблять із залишками пам'ятника вождю пролетаріату в Харкові? З дружиною, доньками і навіть тещею. Барак Обама приїхав на Кубу. Як зустріли американського лідера і через що вийшов скандал? Зірвало дах. Сильний вітер зніс покрівлю російської п'ятиповерхівки. Які Наслідки? Свинець, миш'як і навіть ртуть. Отруйні речовини в іграшках можуть привести до смерті дитини. Як вибрати якісний подарунок?

"События" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі.

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2016, события, 21 березня, березень, новини, трк україна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: