Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] События дня - 17.12.2015
12:07
[ТРК Україна] События дня - 17.12.2015

События Украина

Додано випуск програми "События" за 17 грудня 2015 року.

Убив через ревнощі. 69-річний чоловік зарізав коханця своєї колишньої. Перепало і жінці. Анкара лизнула американців у одне місце – Володимир Путін не перебирав висловів на щорічній прес-конференції. Що відповів на запитання українських журналістів? У Верховній Раді – бюджет. Під Верховною Радою – пікет. Фермери принесли відрубані коров’ячі голови. Чи ухвалять депутати кошторис та податковий кодекс?

У Верховній Раді - бюджет, у Верховної Ради - пікет. Фермери принесли відрубували коров'ячі голови. Що сьогодні прийняли депутати? Анекдоти і недипломатичні висловлювання. Володимир Путін не соромився у виразах на підсумковій прес-конференції. Що відповів на запитання українських журналістів? Розрита могила. Вночі на сільському кладовищі жінка викопувала труну з дідусем. Що в ньому хотіла знайти? Люди проти скотарні. Селяни заблокували дорогу до свинофермі. Чому не пропускають машини з комбікормом? Дивом уцілів. Ігноруючи закритий шлагбаум, велосипедист виїхав на переїзд і зіткнувся з потягом.

"События" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі.

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: события, новини, трк україна, 17 грудня, грудень, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: