Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] События дня - 17.03.2016
09:32
[ТРК Україна] События дня - 17.03.2016

События Украина

Додано випуск програми "События" за 17 березня 2016 року.

Нічого не бачу! Українські прикордонники не помітили рекордної партії нелегального бурштину. Поляки перепинили. Злодійська навала. У столичному метро орудують банди кишенькових злодіїв. Заробіток на наївних. Як у вас виманюють гроші в супермаркетах.

Домішки у гречці, вода замість горошку. Як українців обважують виробники продуктів і що з цим робити? Ленінопад-шоу. Як нарешті демонтували запорізького Ілліча і скільки містян спостерігали за цим у прямому ефірі? Пляшка із запалювальною сумішшю. Будинок депутата Войціцької атакували невідомі. Як відреагували у парламенті і через що билися нардепи?

Потасовка из-за денег Януковича. Почему депутаты размахивали руками и договорились ли о возврате миллиардов в бюджет? Безвизовый режим уже в апреле. О чём договорился Порошенко с лидерами ЕС в Брюсселе? Бутылка с зажигательной смесью под окнами спальни. Кто и почему покушался на нардепа Войцицкую? Мусор в гречке и вода вместо горошка. Как производители обманывают украинцев и что с этим делать? Или озеро, или высотка. Скандал вокруг стройки дома, в котором поселят пострадавших от "Элита Центра". Чья правда? Сиеста в жару и дополнительные дни отпуска. Как украинский Трудовой Кодекс хотят переписать на европейский лад?

"События" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі.

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 17 березня, 2016, березень, события, трк україна, новини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: