Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.03.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] События дня - 16.05.2016
11:44
[ТРК Україна] События дня - 16.05.2016

События Украина

Додано випуск програми "События" за 16 травня 2016 року.

Вперше за два роки війни. Мешканка Слов'янська відсудила в держави гроші на відбудову зруйнованого житла. Чи просто домогтися компенсації? Борців з торгівлею наркотикам затримали за торгівлю наркотиками. Як уполювали перевертнів у погонах? Такої кількості шанувальників у Борисполі ще не бачили. Як зустрічали Джамалу в Києві?

Пасхальна тиша закінчилася. Після свят обстріли на Донбасі посилюються. Де найголосніше? 400 тисяч компенсації. Мешканка Слов'янська відсудила у держави гроші на відновлення зруйнованого війною житла. Чи важко далося? Борців з торгівлею наркотиками затримали за торгівлю наркотиками. Що продавали і як їх піймали? Київ, Одеса, Дніпропетровськ або навіть Херсон де відбудеться Євробачення-2017, скільки грошей знадобиться і де їх будуть шукати? Дитина на дорозі. З рухомого автомобіля випав маленький хлопчик. Як це відбулося? Влаштуватися вожатим, офицант або збирачем фруктів. Українці в пошуках сезонної роботи. Що пропонують і скільки можна заробити влітку?

"События" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі.

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2016, травень, события, трк україна, новини, 16 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: