Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 15.11.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] События дня - 14.01.2016
12:22
[ТРК Україна] События дня - 14.01.2016

События Украина

Додано випуск програми "События" за 14 січня 2016 року.

З матюками на поліцію - п'яний мажор наробив галасу в Луцьку. Як українці зустріли Старий Новий рік. Урвав захмарний джек-пот. Американець виграв у лотерею півтора мільярда доларів.

На роботу в маршрутці. Мер Івано-Франківська скористався громадським транспортом. Які враження й чи сплатив за проїзд? У пошуках роботи. Чому сьогодні в Україні не потрібні банкіри, менеджери та юристи. І на які професії найбільший попит? Петро Порошенко дає велику прес-конференцію. Про що питатимуть журналісти й чи не забуде президент цього разу сказати про Крим?

Про зустріч з Гризловим, повернення Криму і Донбасу. Петро Порошенко дав велику прес-конференцію. Український турист загинув в Альпах. Його і групу школярів накрило лавиною. Як вони опинилися на закритій трасі? В пошуках роботи. Чому сьогодні в Україні не потрібні банкіри, менеджери і юристи. І на які професії найбільший попит? Знизити ціни на бензин за два тижні обіцяє уряд. Чи готові до цього на заправках? На роботу в маршрутці. Мер Івано-Франківська скористався громадським транспортом. Чи заплатив за проїзд і які враження?

"События" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі.

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2016, січень, события, новини, трк україна, 14 січня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: