Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.11.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] События дня - 11.07.2016
12:48
[ТРК Україна] События дня - 11.07.2016

События Украина

Додано випуск програми "События" за 11 липня 2016 року.

Пекельна ніч на фронті. Кількість обстрілів на Донбасі збільшилася в понад двічі. Пекло у столичній хрущовці. Дідуган занедбав квартиру, бо утримує 12 собак. Є ще порох у порохівницях. Легенда футболу Пеле - одружився у 75!

Боксер, йог та герой коміксів. В Україну приїхав один із найбільш харизматичних політиків світу - прем'єр-міністр Канади. Про що домовляється у Києві? Світло своїм коштом. Мешканці села на Львівщині самі встановили сонячну електростанцію. Скільки грошей і часу витратили на проект? Абітурієнти можуть подавати документи до 15 вишів, але тільки через інтернет. В Україні стартувала вступна кампанія. Що треба знати майбутнім студентам?

Боксер, йог і герой коміксів. В Україну приїхав один з найбільш харизматичних політиків - прем'єр-міністр Канади. Про що домовляється в Києві? Смертельна аварія за участю поліцейських в Харкові. Патрульний автомобіль врізався в Москвич - загинула подружня пара. Хто винен в ДТП? Абітурієнти можуть подавати документи в 15ть вузів, але тільки по інтернету. В Україні стартувала вступна кампанія. Що потрібно знати, щоб стати студентом? Турецькі курорти в очікуванні росіян. Жителі федерації після скасування заборони - шукають вигідні тури. Чому відправитися до сонячних берегів їм непросто?

"События" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі.

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: липень, 11 липня, 2016, события, новини, трк україна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: