Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] События дня - 08.02.2016
11:25
[ТРК Україна] События дня - 08.02.2016

События Украина

Додано випуск програми "События" за 8 лютого 2016 року.

Держава зазирнула в наші гаманці. Виявляється, українці стали заможнішими. Історія успіху переселенців. Як відкрити справу без копійки в гаманці. Світ зустрів китайський Новий рік.

Нагрілися на лічильниках. Корупційний скандал на Донеччині. За теплолічильники гроші заплатили, а встановити прилади забули. Вісім кілометрів пішки із хворою дитиною на руках. Мати змушена носити доньку до спеціалізованої школи. Чому немає транспорту? Смертельні перегони у Києві: проти поліцейських, які півгодини наздоганяли порушників на БМВ та відкрили вогонь - почали справу.

Смертельна гонитва в Києві - 190 кілометрів на годину по зустрічній смузі. Що чекає поліцейських, які застрелили пасажира БМВ? Нагріли руки на лічильниках. Скандал в Донецькій області - за прилади обліку тепла заплатили, а встановити їх забули. Де гроші? Ласкаво просимо або вхід заборонено. У Львові таксиста з ДЦП вигнали з ресторану. Чим не догодив? Дітей більше не годують. У школах скасували безкоштовні сніданки. Як в регіонах вирішують проблему і за чий рахунок? Кілометри шляху з хворою дитиною на руках. Жінка змушена носити дочка в спеціалізовану школу. Чому немає транспорту? В Індії леопард виявився на території школи. Шестеро людей покусав. Чим закінчилася гонитва за звіром?

"События" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі.

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2016, события, 8 лютого, новини, трк україна, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: