Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 15.11.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] События дня - 07.04.2016
10:08
[ТРК Україна] События дня - 07.04.2016

События Украина

Додано випуск програми "События" за 7 квітня 2016 року.

Голландці на референдумі проголосували проти асоціації України з ЄС. Як тепер бути? Імпортний сир від закарпатських ченців. Чим дивують у Мукачівському монастирі? Флоридська Чупакабра! П'ятиметрового монстра-алігатора вполювали у містечку Окічобі.

Бійцям АТО не надають належних за законом ділянок. Не допомагає й судова тяганина. Чому відмовляють і чи є шанс домогтися права на землю? Людина-легенда в Києві. Славетний австралієць Нік Вуйчич, який живе без рук і ніг, вражає українців. Із ким зустрічається й де сьогодні виступатиме? Голландці сказали - ні. Чому не хочуть бачити Україну в Євросоюзі і як відреагували на результати референдуму в Києві?

Голландці сказали "ні". Що тепер буде з євро-перспективою України і як відреагували на результати референдуму в Києві? Війна за землю. Бійцям АТО не дають належної за законом ділянок. Не допомагають і суди. Чому, і чи є у військових шанс домогтися свого? Грав у дворі і раптом зник. Дворічний хлопчик провалився в каналізаційний колектор і ледь не потонув у нечистотах. Як врятували дитину і чи покарають винних? Людина-легенда в Києві. Австралієць, який живе без рук і ніг, дивує українців. Події зустрілися зі світовою знаменитістю і знайшли в Україні своїх Ников Вуйчич.

"События" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі.

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 7 квітня, 2016, события, новини, трк україна, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: