Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] События дня - 05.02.2016
10:33
[ТРК Україна] События дня - 05.02.2016

События Украина

Додано випуск програми "События" за 5 лютого 2016 року.

Бойовики активізувалися - минулої доби, найбільше обстрілів від початку року. Вони усімох живуть на 12 квадратних метрах. Багатодітна родина з Івано-Франківська не може отримати житло. Відписка традиційна: немає грошей. Як гарантовано отримати подарунок? Українок навчають на спеціальних курсах тонкощів маніпуляцій чоловічим гаманцем.

Затримання грабіжників в Івано-Франківську, просто на очах у Событий. Як спіймали тих, хто влаштовував збройні напади? Забрати дитину у матері - через хворобу. Чому жінці з епілепсією не дають виховувати маля? Увімкнути задню. Міністри, які подали заяву про відставку, передумали. Як довго попрацює команда у старому складі?

Задній хід. Міністри відкликання заяви про відставку. Чи надовго єдність в кабміні і втримається коаліція? Бойова тисяча. Солдати місяцями не отримують армійських доплат. Що говорить командування? Неправильний мед. Що знайшли в українському продукті і наскільки ці речовини небезпечні для здоров'я? Затримані при свідках. Грабіжників, обібрали кілька магазинів, зловили в Івано-Франківську.

"События" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі.

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2016, события, лютий, трк україна, новини, 5 лютого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: