Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.11.2018


Головна » Новини » [ТРК Україна] События дня - 04.04.2016
10:08
[ТРК Україна] События дня - 04.04.2016

События Украина

Додано випуск програми "События" за 4 квітня 2016 року.

Великий офшорний скандал. У податкових махінаціях підозрюють навіть Президента Порошенка. Хто кому винен? Чому українцям із субсидіями держава заборгувала величезні гроші? У столиці заборонили смажити шашлик. Чим м'ясце не вгодило київським чиновникам?

Гучніше за викриття вікілікс. Міжнародні журналісти оприлюднили документи про офшори відомих політиків, чиновників та бізнесменів. Хто втрапив у скандал? Масна й темного кольору. Речовина схожа на клей потрапила в річку, яка тече через дві області. Риба мре - які наслідки для людей? Прокурор із пістолетом. П'яний правоохоронець зчинив скандал у кафе. Чим усе скінчилось?

Резонансні, ніж Вікілікс. Міжнародні журналісти оприлюднили документи про офшори відомих політиків, чиновників і бізнесменів. Хто потрапив у скандальний список? Любов це .... показати своїй дівчині, як вибухає граната. Чим обернувся безрозсудний вчинок молодої людини? Він встояв під час світової війни, не зруйнували його і удари блискавок. Переживе чи декомунізацію знаменитий пам'ятник Артему в Святогорську? Кому не до жиру, а хто набрав вагу. Фігури депутатів Верховної Ради за цю сесію помітно змінилися. Що їдять народні обранці і як худнуть? Прийшовши додому, глава сімейства виявив мертвих дітей і закривавлену дружину. Що сталося в їхньому будинку? Каламутна історія. Речовину, схожу на клей, потрапило в річку, що протікає через дві області. Риба гине і які наслідки для людей?

"События" – щоденна інформаційна телепрограма каналу "Україна", що підводить підсумок подій дня і представляє найгостріші і найцікавіші репортажі.

Телеканал: Україна.

Категорія: Новини | | Теги: 2016, события, 4 квітня, новини, трк україна, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: