Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Публіцистичні » [ТРК Україна] Критична точка - 29.11.2012
12:46
[ТРК Україна] Критична точка - 29.11.2012
ТРК Україна

Додано випуск програми "Критична точка" на каналі "Україна" за 29 листопада 2012 року.

Збройний напад на полтавського торговця. За що чоловік серед білого дня отримав кулю? За мовчання він платив своїм жертвам по 60 гривень. У Маріуполі затримали серійного педофіла. Як уберегти свою дитину від насильства? Серед білого дня у Сімферополі школа мало не злетіла у повітря. Щойно вдалося уникнути трагедії. Хто намагався підірвати дітей? 11 років бігу по подвійній суцільнійі. Яка трагедія змусила бігати дніпропетровського фореста гампа?

"Критична точка" - це не просто "прийом скарг від населення", а розповідь про активні дії та конкретні кроки. Це програма про активних українців, які борються із соціальними проблемами й самостійно знаходять рішення.

Програма вчить бути сильним, самостійним, добиватися справедливості, допомагає повернути віру у власні сили. Програма "Критична точка" - перший в Україні соціальний телепроект у форматі журналістського розслідування.

Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: .

Категорія: Публіцистичні | | Теги: Критическая точка, ТРК Украина, 29 октября, трк україна, критична точка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: