Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Публіцистичні » [ТРК Україна] Критична точка - 28.11.2012
12:46
[ТРК Україна] Критична точка - 28.11.2012
ТРК Україна

Додано випуск програми "Критична точка" на каналі "Україна" за 28 листопада 2012 року.

Херсонщина більше не край кавунів та томатів, тепер тут вирощують коноплі. Коли і як фермери перекваліфікувалися у наркобаронів? Сімферопольського бізнесмена по звірячому замордували, катували ножицями і праскою, а на додачу пограбували. Резонансне вбивство в Криму за останні 20 років. Триллер, драма і детектив. Що там ті голівудські фільми! У невеличкому райцентрі на Тернопільщині і не таке бачили. Любов, зрада та навіть замовне вбивство. І це ще не весь сюжет.

"Критична точка" - це не просто "прийом скарг від населення", а розповідь про активні дії та конкретні кроки. Це програма про активних українців, які борються із соціальними проблемами й самостійно знаходять рішення.

Програма вчить бути сильним, самостійним, добиватися справедливості, допомагає повернути віру у власні сили. Програма "Критична точка" - перший в Україні соціальний телепроект у форматі журналістського розслідування.

Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: .

Категорія: Публіцистичні | | Теги: Критическая точка, ТРК Украина, 28 октября, трк україна, критична точка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: