Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Публіцистичні » [ТРК Україна] Критична точка - 27.11.2012
12:45
[ТРК Україна] Критична точка - 27.11.2012
ТРК Україна

Додано випуск програми "Критична точка" на каналі "Україна" за 27 листопада 2012 року.

Телевізор, шматок мотузки, цигарка і прогулянка на іржавому авто. За що нелюди готові вбити? І як власна жадібність веде їх за грати? Зріст, вага, форми, вік. За такими параметрами вербувальники оцінювали дівчат аби згодом вигідно продати. Як затримували продавців живого товару? Вашу дитину відлупцював чужий дядько? Не хвилюйтеся! Його неодмінно покарають, однак поблажливо. Відправляєте дитину до садочка? А ви впевнені, що там ваше чадо у цілковитій безпеці? У Хмельницьку двоє дошкільнят стали жертвами непутящих педагогів. Як вберегти вашу дитину від нестандартних методів виховання?

"Критична точка" - це не просто "прийом скарг від населення", а розповідь про активні дії та конкретні кроки. Це програма про активних українців, які борються із соціальними проблемами й самостійно знаходять рішення.

Програма вчить бути сильним, самостійним, добиватися справедливості, допомагає повернути віру у власні сили. Програма "Критична точка" - перший в Україні соціальний телепроект у форматі журналістського розслідування.

Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: .

Категорія: Публіцистичні | | Теги: Критическая точка, ТРК Украина, 27 октября, трк україна, критична точка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: