Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.11.2018


Головна » Ток-шоу » [ТРК Україна] Глядач як свідок - 17.11.2015
18:01
[ТРК Україна] Глядач як свідок - 17.11.2015

Глядач як свідок

Додано випуск програми "Глядач як свідок" за 17 листопада 2015 року.

Вбивство на хуторі

Два роки тому, 17 травня 2013, на хуторі в селі Ісаевка Полтавської області сталося подвійне вбивство: у власному будинку знайшли тіла подружжя Юрія та Віти Гогів. Чоловікові були нанесені 12 ножових поранень, дружині - 19. У обох перерізане горло, але в будинку, де знайшли тіла, майже не було крові. Вже більше 2 років родичі загиблих вимагають покарати вбивцю, і кажуть, що з дня на день можуть засудити невинну людину! Тому програма «Глядач як свідок» приступила до розслідування.

«Глядач як свідок» – це проект у форматі ток-шоу, це незалежне розслідування резонансних злочинів, яке ведуть самі глядачі. Гостями студії стануть реальні свідки події, родичі потерпілих, а також слідчі, експерти та журналісти, які вели незалежне розслідування у цій справі. Просто в студії проекту учасники та очевидці зможуть відновити торжество справедливості, пред'явити нові факти, які допоможуть виправдати несправедливо звинувачених і знайти винних.

Ведучий ток-шоу Максим Сікора.
Телеканал: ТРК Україна.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 17 листопада, Глядач як свідок, Листопад, токшоу, розслідування, трк україна | Рейтинг: 2.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: