Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Науково-пізнавальні » Світ навиворіт. Індія. Випуск 1 (3.09.2011)
17:07
Світ навиворіт. Індія. Випуск 1 (3.09.2011)
Світ навиворіт

Додано перший випуск програми Світ навиворіт за 3 вересня 2011.

Світ навиворіт - туристична програма з відомим мандрівником Дмитром Комаровим. Автор і учасник масштабних експедицій віддає перевагу подорожам насамоті - купує квиток в один кінець і надовго їде в незнайому країну, щоб зрозуміти її зсередини, стати її мешканцем, показати її виворіт.

Індія - держава Південно-Східної Азії, що знаходиться на півострові Індостан,форма правління - парламентська республіка, друга за кількістю населення країна на планеті - 1,2 мільярди жителів. Майже 200 років Індія була британською колонією. Незалежною стала у 1947 році. Наперекері стереотипам, Індія - не бідна країна. Торік у рейтингу найзаможніших країн світу вона зайняла 9 місце, випередивши Швейцарію, яка замикає десятку лідерів. 

Індія - країна, де мешкає найбільше національностей, також найбільш густонаселена країна. Індуїзм, який сповідують більше 80% населення, мирно співіснує з іншими релігіями: буддизмом, ісламом, джайнізмом, сакхізмом та християнством. В країні тисячі каст, які створюють ієрархічну систему.

Категорія: Науково-пізнавальні | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: