Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Науково-пізнавальні » Світ навиворіт- 5 сезон. Індонезія. Випуск 4 (23.03.2014)
14:45
Світ навиворіт- 5 сезон. Індонезія. Випуск 4 (23.03.2014)

Світ навиворіт

Додано 4 випуск 5 сезону програми "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим за 23 березня 2014 року.

Тораджі. У четвертій серії індонезійського сезону ми познайомимося з народом, назва якого в дослівному перекладі звучить як «нащадки королів», тораджи. «Нащадки королів» живуть на острові Сулавесі в своїх традиційних будинках тонконанах з дахами, схожими на човна, і все своє життя готуються до головної події - до смерті. Ми розповімо, чому тіла померлих тораджийцев роками не виносять з дому, і як на цьому заробляють так звані формалинщики.

"Світ навиворіть" з Дмитром Комаровим - шоу-подорож власного виробництва каналу 1+1. Ведучий програми, Дмитро Комаров, досвідчений мандрівник, побував у понад двадцяти країнах. Його не цікавлять розповіді, він на власному досвіді випробує екзотичне життя чужих нам країв. Перші сезони програми були присвячені східним Камбоджі та Індії, третій - Африці, четвертий - В'єтнаму.

Ведучий: Дмитро Комаров.

Виробництво: 1+1.

Категорія: Науково-пізнавальні | | Теги: свит навыворит, мир наизнанку, 5 сезон, 23 марта, індонезія, выпуск 4, світ навиворіт, все выпуски, Индонезия, світ навиворіт 5 сезон | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: