Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Науково-пізнавальні » Світ навиворіт-5 сезон. Індонезія. Випуск 12 (18.05.2014)
10:49
Світ навиворіт-5 сезон. Індонезія. Випуск 12 (18.05.2014)

Світ навиворіт

Додано 12 випуск 5 сезону програми "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим за 18 травня 2014 року.

Долина Балієм.У дванадцятій серії індонезійського сезону «Світ навиворіт» завершує знайомство з легендарною долиною Балием і її столицею, містом Вамена. Наостанок ми ще раз заглянемо на унікальний столичний ринок, де активно торгують не тільки фруктами і овочами, але і мертвими червонокнижними тваринами - райськими птахами і кускусами, а також холодною зброєю і легальними наркотиками. Алкоголь в Папуа під забороною, тому, щоб розслабитися, папуаси жують бетель -- це наркотична жуйка з плодів арекової пальми.

"Світ навиворіть" з Дмитром Комаровим - шоу-подорож власного виробництва каналу 1+1. Ведучий програми, Дмитро Комаров, досвідчений мандрівник, побував у понад двадцяти країнах. Його не цікавлять розповіді, він на власному досвіді випробує екзотичне життя чужих нам країв. Перші сезони програми були присвячені східним Камбоджі та Індії, третій - Африці, четвертий - В'єтнаму.

Ведучий: Дмитро Комаров.

Телеканал: 1+1.

Категорія: Науково-пізнавальні | | Теги: свит навыворит, мир наизнанку, 18 мая, 5 сезон, індонезія, 2014, світ навиворіт, Индонезия, світ навиворіт 5 сезон | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: