Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Науково-пізнавальні » Світ навиворіт- 4 сезон. Випуск 5 (16.03.2013)
10:47
Світ навиворіт- 4 сезон. Випуск 5 (16.03.2013)
Світ навиворіт

Додано 5 випуск 4 сезону програми "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим  за 16 березня 2013.

Дорогі друзі! В'єтнамський сезон програми "Світ навиворіт" продовжується! Але ми не на довго покидаємо цю країну і переміщуємося до сусідньої на запрошення старих друзів програми, які забезпечили шикарною технікою і обіцяли показати щось унікальне. Поїхали!

Сьогодні у програмі ми із В'єтнаму ненадовг переміщаємося в уже знайому Камбоджу, яку в'єтнамська війна затронула дуже серйозно. В джунглях на безлюдному острові ми почуємо ехо війни, нас очікують ну дуже неочікувані зустрічі і шанс випробувати на собі, як складно було воювати партизанам під час війни. І що сьогодні відчувають олігархи, які купують екстремальні тури в джунглі за 20 тисяч доларів.

Буде цікаво!

"Світ навиворіть" з Дмитром Комаровим - шоу-подорож власного виробництва каналу 1+1. Ведучий програми, Дмитро Комаров, досвідчений мандрівник, побував у понад двадцяти країнах. Його не цікавлять розповіді, він на власному досвіді випробує екзотичне життя чужих нам країв. Перші сезони програми були присвячені східним Камбоджі та Індії, третій - Африці, четвертий - В'єтнаму.

Ведучий: Дмитро Комаров.

Виробництво: 1+1.

Категорія: Науково-пізнавальні | | Теги: 4 сезон, мир наизнанку, свит навыворит, с дмитрием комаровым, 16 марта, світ навиворіт, все выпуски, Выпуск 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: