Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Науково-пізнавальні » Світ навиворіт- 4 сезон. В'єтнам. Випуск 3 (02.03.2013)
10:46
Світ навиворіт- 4 сезон. В'єтнам. Випуск 3 (02.03.2013)
Світ навиворіт

Додано 3 випуск 4 сезону програми "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим  за 2 березня 2013.

Вітаємо Вас із В'єтнаму! Екзотику замовляли? Сьогодні у програмі її буде дуже і дуже багато. Сьогодні у програмі ми відравляємося вивчати супертуристичний в'єтнамський курорт Нячанг, але, як завжди, навиворіт.

Як народжується морська екзотика і кулінарна розкіш? Розводимо омарів, лобстерів і креветок. І прямо на плавучій фермі влаштовуємо розкішний бенкет, як у найелітніших ресторанах планети. Про смаки, як то кажуть, не спорять. В'єтнамці ні лобстерів, ні повсякденний рис не уявляють без однієї приправи - рибного соуса. Але те, як він робиться - це окрема розмова і особливий аромат. І так: найсмердючіший сосус у світі. Гроші, які сміливо можна залишати в кармані і не боятися, що дружина чи мама їх випере, в'єтнамські донги води і бруду і не бояться.

Нас очікує занурення у світ народного азарту в'єтнамців. Крок 1: свинний тоталізатор. Крок 2: гонки на традиційних плетених човнах-тазиках, до фінішу в яких доходять, правда, не всі. Крок 3: в'єтнамська відповідь Формулі-1, гонки велорінж на пляжного полі в Нячангу.

Буде цікаво!

"Світ навиворіть" з Дмитром Комаровим - шоу-подорож власного виробництва каналу 1+1. Ведучий програми, Дмитро Комаров, досвідчений мандрівник, побував у понад двадцяти країнах. Його не цікавлять розповіді, він на власному досвіді випробує екзотичне життя чужих нам країв. Перші сезони програми були присвячені східним Камбоджі та Індії, третій - Африці, четвертий - В'єтнаму.

Ведучий: Дмитро Комаров.

Виробництво: 1+1.

Категорія: Науково-пізнавальні | | Теги: 4 сезон, мир наизнанку, свит навыворит, с дмитрием комаровым, выпуск 3, світ навиворіт, 2 марта, все выпуски | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: