Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.02.2018


Головна » Науково-пізнавальні » Світ навиворіт-3. Африка. Випуск 8 (Мир наизнанку) 09.06.2012
20:22
Світ навиворіт-3. Африка. Випуск 8 (Мир наизнанку) 09.06.2012
Світ навиворіт

Додано 8 випуск 3 сезону програми "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим  за 9 червня 2012.

Привіт з Танзанії, країни, яка манить гостей екзотикою, національними парками та піщаними пляжами. Але це - сторона туристична, що в житті реальному - сьогодні у програмі. Неофіційна столиця Танзанії - мегаполіс Даресалам, який створювався силами народів Європи та Африки, а тепер його розвивають ще й українці. Ми провідаємо земляків і дізнаємося, якими вітрами їх сюди занесло.

Катерина із Сєвєродонецька розкаже, яка стала одним з найвисокооплачуваніших викладачів музики у місті. Дочки Каті мріють колись побачити справжній сніг і обожнюють Корнія Чуковського. Лікар Валерій із Харкова, який у Даресаламі відомий і поважний.

"Світ навиворіть" з Дмитром Комаровим - шоу-подорож власного виробництва каналу 1+1. Ведучий програми, Дмитро Комаров, досвідчений мандрівник, побував у понад двадцяти країнах. Його не цікавлять розповіді, він на власному досвіді випробує екзотичне життя чужих нам країв. Перші сезони програми були присвячені східним Камбоджі та Індії. Третій сезон - Африка.

Ведучий: Дмитро Комаров.

Виробництво: 1+1.

Категорія: Науково-пізнавальні | | Теги: 3 сезон, выпуск 8, с дмитрием комаровым, свит навыворит, мир наизнанку, серия, эпизод 8, 9 июня, світ навиворіт, все выпуски | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: