Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Науково-пізнавальні » Світ навиворіт-3. Африка. Випуск 7 (Мир наизнанку) 02.07.2012
14:39
Світ навиворіт-3. Африка. Випуск 7 (Мир наизнанку) 02.07.2012
Світ навиворіт

Додано 7 випуск 3 сезону програми "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим  за 2 червня 2012.

Програма "Світ навиворіт" продовжує вивчати Танзанію, сучасну державу, яка багато у чому живе за первісними законами. Невелике портове місто Богомоє на сході Танзанії, колишній центр работоргівлі, звідки живий товар відправляли на Занзібар. Крім цього місто відоме як ананасовій рай з найбільшими ананасовими плантаціями.

Земля ананасів - у невеличкому містечку на березі Індійського океану ми навчимося дідівськими методами збирати ананаси на невеликих приватних плантаціях, переконаємося, що промисел - досить небезпечний. Крокодили - це не лише шкіра, а ще і м'ясо. Звідки воно в елітних ресторанах? крокодилова ферма - як вирощують і вигодовують крокодилів. Танзанійська бізнес-вумен із Харкова проведе екскурсію по своєму екзотичному городу у підніжжя Кіліманджаро. Як живуть танзанійські студенти-медики. Кривавий суп. передбачити майбутнє по шлунку кози.

"Світ навиворіть" з Дмитром Комаровим - шоу-подорож власного виробництва каналу 1+1. Ведучий програми, Дмитро Комаров, досвідчений мандрівник, побував у понад двадцяти країнах. Його не цікавлять розповіді, він на власному досвіді випробує екзотичне життя чужих нам країв. Перші сезони програми були присвячені східним Камбоджі та Індії. Третій сезон - Африка.

Ведучий: Дмитро Комаров.

Виробництво: 1+1.

Категорія: Науково-пізнавальні | | Теги: 3 сезон, с дмитрием комаровым, свит навыворит, мир наизнанку, серия, эпизод 7, 2 июня, світ навиворіт, все выпуски, выпуск 7 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: