Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Науково-пізнавальні » Світ навиворіт-3. Африка. Випуск 1 (Мир наизнанку) 21.04.2012
10:01
Світ навиворіт-3. Африка. Випуск 1 (Мир наизнанку) 21.04.2012
Світ навиворіт

НОВИЙ ВИПУСК! Додано 1 випуск 3 сезону програми "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим  за 21 квітня 2012.

Кажуть, що саме в Африці наші предки навчилися ходити на двох ногах і з часом трансформувалися в людину. Подорож на чорний континент - це подорож на іншу в планету, в іншу, незвичну і зовсім не схожу на нашу реальність. Канал "1+1" розпочинає новий сезон програми "Світ навиворіт", який познайомить з Африкою досить близько.

Сьогодні у програмі:

Три найнеймовірніші країни африканського континенту. Перша із них - Танзанія, місця Айболита і Бармалея, знайомі ще з дитинства. Ви побачите чудо природи, біля якого буде знайомство із знаменитим східно-африканським племенм воїнів-кочівників Массай. Разом з ними буде сніданок, у меню лише один коктейль по-массайськи. Ви своїми очима побачите, яка вона, легендарна кров з молоком, а ведучий спробує слова описати її смак. Найбільший у Танзаній баобаб. Як готується до Великого посту єдина в Африці християнська держава? Поїдання сирого м'яса.

"Світ навиворіть" з Дмитром Комаровим - шоу-подорож власного виробництва каналу 1+1. Ведучий програми, Дмитро Комаров, досвідчений мандрівник, побував у понад двадцяти країнах. Його не цікавлять розповіді, він на власному досвіді випробує екзотичне життя чужих нам країв. Перші сезони програми були присвячені східним Камбоджі та Індії. Третій сезон - Африка.

Ведучий: Дмитро Комаров.

Виробництво: 1+1.

Категорія: Науково-пізнавальні | | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: